Aktivně odpočinout a zažít


Akce

6. ročník setinové rallye Carlsbad Classic, 13.-14.7.2018

13.7.2018 po 14. hod.  Zámek Chyše

Vstupné 0,- Kč

Až 60 krásně nablýskaných historických vozidel různých značek bude opět k vidění v prostředí zámku v Chyších v rámci Classic Rallye. 

www.classicrallye.cz

www.chyse.com

 

TJ Sokol Chyše vs. Arabela Team (exhibiční utkání za přítomnosti sportovních i kulturních osobností)

14.7.2018 v 10:30 hod. na hřišti TJ Sokol Chyše

Vstupné 50,-
Utkání je zároveň ve znamení rozlučky s jedním z nejlepších hráčů historie TJ Sokol Chyše - Janem "Jencošem" Burdou, který si to jistě za své dlouholeté výkony zaslouží. Na trávníku kromě Jencoše budete moct spatřit další jeho kolegy, kteří to dotáhli ve fotbale o kousek dál jako např. Jan Berger, Tomáš "Bomber" Skuhravý, Jan Fiala, Petr Rada, Václav Koloušek, Marek Kincl, Lukáš "Zelí" Zelenka, David Lafata. Tým doplní i pánové z umělecké branže, kteří si taky rádi kopnou do míče: Jaroslav Sypal, Petr Ondráček a další osobnosti.
Nejen Jencoš, ale i ostatní účastníci budou jistě rádi za pořádnou kulisu. Jménem Sokola jste tedy všichni srdečně zváni.
 
(Přátelé prominou trochu odlehčenější pozvánku, ale kdo zná Jencoše, tak trochu humorné nadsázky zde prostě muselo být. Jencoš vždy uměl a stále umí také dobře pobavit, nejen na hřišti) :-)

Novinky

18.05.2014 18:56

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

—————