Aktivně odpočinout a zažít


Akce

12°. CHYŠSKÝ PIVNÍ MARATON

4.8.2018, zápis od 12:30 hod., start ve 13:00 hod. před Zámeckým pivovarem Chyše

Startovné 200,- Kč. Možnost rezervace startovních kupónů na tel.: 737 781 536, 776 191 131

Na trase čítající desetinu klasického maratonu (tedy 4,2 km) Vás bude čekat pět občerstvovacích stánků s různými značkami pivovarů, u kterých samozřejmě každému držiteli kupónu natočí vždy jedno pivo na cestu. Před načepováním piva, nebo po načepování, si můžete vyzkoušet nenáročnou disciplínu prováděnou na daném stanovišti. Výhodou může být např. umění trefit kladivem hřebík atd. ;-) Držitel startovního kupónu si navíc odnese jako památku na svůj výkon stylový půllitr (pozor, kapacita může být nedostačující).

Akce nekončí zdoláním trasy, jistě se opět o zábavu před pivovarem do pozdních večerních hodin postará hudební doprovod, jak bývá zvykem.

Více info facebook Chyšský okrašlovací spolek

 
 

POVALEČ - Letní festival

2.-4.8.2018, Valeč v Čechách

Vstupné dobrovolné, nicméně minimálně 300,- je adekvátní. 450 Kč a víc je s drinkem zdarma, 600 Kč a víc je s dvěma drinky, sprchami a vstupem do zámku. Parkovné dle místa stání.

Již je to XIII. rok, co se v areálu zámeckého parku a okolí odehraje nevšední letní hudebně-kulturní festival, který nabízí kromě dobrých kapel různých žánrů (rozhodně ne středního proudu), několika DJ's i kulturní a jiné doprovodné programy. Takových festivalů u nás moc není, nebo není tolik známo. Mnoho z účastněných se rádo vrací.

www.povalec.cz/

 

THE BACKWARDS

4.8.2018, 16:00 hod., Zámek Manětín

Vstupné 300,- v předprodeji, 350,- na místě.

Jedna z nejuznávanějších kapel na světě vystupující jako The Beatles, o které manželka  G. Morrisona řekla, že poprvé od rozpadu The Beatles viděla i slyšela The Beatles. Jako předkapely vystoupí Cerberos /Heavy-metal/, Artur /Beat-rock/, Anakonda Benda /Rock/

www.zamek-manetin.cz/cs/akce/34417-the-backwards-the-beatles-revival-band

www.thebackwards.sk/sk/home/

 


Novinky

18.05.2014 18:56

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

—————